JAKOŚĆ SZYBKOŚĆ PROFESJONALIZM

Zapraszamy do firmy Neopellet, która zagwarantuje wszystkie usługi hydrauliczne terminowo, z najwyższa jakością i w atrakcyjnych cenach.

Firma Neopellet wykonuje usługi hydrauliczne związane z instalacją urządzeń wodno-kanalizacyjnych, sanitarnych, systemów ogrzewania i pozyskiwania ciepłej wody użytkowej. Prowadzimy prace przy podłączaniu stacji uzdatniania wody, przydomowych oczyszczalni ścieków oraz wykonywaniu przyłączy. Zajmujemy się także zakładaniem kolektorów słonecznych, instalacją kominków z płaszczem wodnym, montażem urządzeń klimatyzacyjnych oraz nowoczesnych systemów odkurzaczy centralnych. Gwarantujemy fachowe usługi hydrauliczne wykonane szybko i z dbałością o satysfakcję naszych Klientów.

Instalacje grzewcze i ciepłej wody użytkowej

Wykonujemy kompleksowe instalacje grzewcze oraz ciepłej wody użytkowej. Projektujemy całość systemu, dobierając moc grzejników oraz rodzaj i przekroje rur do specyfiki budynku i rozkładu pomieszczeń. Prowadzimy kompleksowe wykonawstwo związane z układaniem rur, montażem grzejników oraz wykonaniem ogrzewania podłogowego. Zakładamy również ogrzewanie płaszczyznowe ścienne.

Odpowiednio dobieramy pompy do wszystkich obiegów ogrzewania i dla instalacji ciepłej wody użytkowej. Montujemy zasobniki ciepłej wody użytkowej o pojemności dopasowanej do wielkości budynku i zapotrzebowania. Na życzenie Klientów montujemy systemy automatyczne ograniczające ilość czynności obsługowych i zapewniające dopasowywanie się systemów do potrzeb użytkownika, w tym systemy sterujące pracą kotłów i dobierające odpowiednie parametry ich pracy.

Instalacje kotłów na paliwa stałe i kotłów gazowych

Zajmujemy się również instalacją kotłów każdego rodzaju. Podłączamy urządzenia na paliwa stałe, a także na gaz i olej. Przygotowujemy odpowiednio instalację w pomieszczeniu kotłowni, montujemy pompy obiegowe, zawory oraz całą potrzebną automatykę. Instalując kotły, wykonujemy również pierwsze uruchomienia, ustawiamy wszystkie parametry pracy i sprawdzamy prawidłowość funkcjonowania urządzenia. Instalujemy i serwisujemy m.in. kotły Logiterm, a także systemy innych producentów. Prowadzimy prace przy urządzeniach o dowolnej mocy, zarówno na zlecenie Klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Zapewniamy fachową instalację kotłów, zapewniającą długą i komfortową eksploatację.

Instalacja pomp ciepła i kolektorów słonecznych

Neopellet świadczy również usługi instalacji pomp ciepła i kolektorów słonecznych. Dzięki nowoczesnym urządzeniom do uzyskiwania ciepła zgromadzonego w ziemi lub powietrzu oraz używaniu energii słonecznej można znacząco obniżyć rachunki za ogrzewanie. Zakładamy pompy ciepła, które dają możliwość ogrzewania budynku, zużywając jedynie nieznaczną ilość energii elektrycznej. Dla osób, które nie dysponują odpowiednią ilością miejsca na użycie wymiennika gruntowego posiadamy w ofercie bardzo innowacyjne pompy powietrzne. Urządzenia tego typu pozwalają na wykorzystywanie ciepła nagromadzonego w atmosferze, nie zajmując dużej przestrzeni, są nieco większe niż jednostki zewnętrzne klimatyzatorów. Kolektory słoneczne (solary) dają możliwość podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Ich wielką zaletą jest to, że działają bardzo efektywnie i mogą wspomagać pozyskiwanie CWU także w zimie.

FIRMA NEOPELLET

ZAJMUJE SIĘ MONTAŻEM:


Szukasz sprawdzonego i profesjonalnego hydraulika?

Potrzebujesz fachowca do zainstalowania centralnego ogrzewania?

Twoja instalacja wodna, sanitarna, grzewcza sprawia Ci wiele kłopotów? Nie jesteś znawcą, a marzy Ci się ogrzewanie podłogowe? Zapraszamy do firmy Neopellet, która zagwarantuje wszystkie usługi hydrauliczne terminowo, z najwyższą jakością usług, a przede wszystkim w atrakcyjnej cenie!.